O nas

Taniec z ogniem to nasza pasja, którą chcemy się z Wami dzielić. Tańczymy z ogniem już od 2004 roku, co przekłada się na prawie tysiąc pokazów. Od samego początku postawiliśmy na pokazy tematyczne, kostiumy, makijaż i show. Zawsze dbamy o widowiskowość i dobrą zabawę - bo przecież o to w tym wszystkim chodzi.

Czym możemy się pochwalić?

  • Współpracujemy z wieloma agencjami eventowymi, hotelami, zamkami, miastami i ośrodkami kultury: Zespół Pałacowy - Parkowy w Baranowie Sandomierskim, Zamek w Krasiczynie, Zamek Dubiecko, Zamek Krzyżtopór,  Zakątek Świętokrzyski i wiele innych.
  • Realizowaliśmy pokazy ognia i pokazy LED w niecodziennych warunkach dla takich obiektów jak Termy Bania, czy Termy Gorący Potok.
  • Od kilku lat przygotowujemy specjalne widowiska na cykliczne wydarzenia jak Jarmark Świętojański w Krakowie czy Juromania na Szlaku Orlich Gniazd.
  • Organizujemy Festiwal Ognia i Światła na Zamku Krzyżtopór w Ujeździe.
  • W roku 2019 występowaliśmy w największym w Europie widowisku pirotechnicznym pt. "Damy Ognia"
    Mieliśmy przyjemność dzielić scenę z zespołami Proletaryat i Golden Life, oraz DJ Neevald, DJ Jacob A.

W naszej ofercie znajdziecie pokazy tańca z ogniem przygotowane specjalnie na wesele, jak też programy przygotowane dla firm czy miast. Z chęcią podejmujemy się przygotowania pokazu na indywidualne zamówienie.