Pokazy dla miast

Działamy na rynku od 2004 roku, w tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie – wiemy jak zapewnić wszystkim uczestnikom naszych występów bezpieczeństwo oraz fantastyczne i zapadające w pamięć wrażenia! Taniec ognia w naszym wykonaniu będzie niezapomnianym przeżyciem dla widzów.

Proponowane programy:

Noc kupały - wianki

Noc Kupały - Wianki

Pokaz przygotowany specjalnie na obchody nocy świętojańskiej. 
Przybliżamy tradycję tego wydarzenia za pomocą muzyki, ognia i odpowiednich kostiumów. Występ osnuty na staropolskich legendach i podaniach ludowych. Noc Kupały to jedno z najpiękniejszych świąt słowiańskich, gdzie oddawano hołd płodności, szczęściu i miłości. 
Polska nazwa „sobótka” odnosiła się jednak do „małego sabatu” i na takiż sabat trafiacie. Jednak nie macie się czego obawiać, nie tylko ogień jest pod naszą kontrolą, ale także wszystkie duchy i upiory, a zatańczą dokładnie tak, jak im zagramy. Całość występu wieńczy widowiskowy pokaz plucia ogniem oraz pokaz "furia iskier".


Czar przedwojennej miłości

Czar przedwojennej miłości

Okres międzywojenny to czas, gdy odradzała się narodowa kultura, kwitło życie towarzyskie, powstawały pierwsze filmy, pełną parą działały kabarety, teatry i teatrzyki. Nawiązujemy do tych czasów strojami, muzyką i scenariuszem pokazu.
Pokaz może zostać przygotowany z nawiązaniem do wybuchu II wojny światowej.


 

Kozacy - Dzikie Pola

Kozacy - Dzikie Pola

Pokaz utrzymany w kozackim klimacie (przebrania tancerzy) z oprawą ukraińskiej muzyki folkowej. 
Kozacy, stepowi wojownicy, dzicy i nieokrzesani, w chwilach wolnych od walki oddają się najróżniejszym rozrywkom, jednak każda zabawa ma hartować w nich ducha walki i utrzymywać sprawność bojową. Na zakończenie występu przygotowaliśmy widowiskowy pokaz plucia ogniem oraz pokaz "furia iskier".


 

Szkoci - Kraciaste tradycje

Szkoci - Kraciaste tradycje

Pokaz utrzymany w szkocko – irlandzkim klimacie. Aktorzy występują w szkockich spódniczkach (kiltach), tłem muzycznym jest muzyka folkowa. 
Tancerze podczas pokazu „zabiorą widzów” w podróż po górzystej Szkocji, ojczyźnie walecznych górali i kraciastych tradycji. Na sam koniec zaprezentujemy widowiskowy pokaz plucia ogniem oraz pokaz "furia iskier".